Серія Prom, перші кроки!

        Серія ПРОМ (Prom) – оновлена ​​конфігурація для простого і зручного рішення в створенні власного «Розумного будинку», квартири, дачі, теплиці, господарських приміщень, а також будь-яких інших об’єктів, які потребують автоматизації та контролю. В ПРОМ серії був врахований і застосований великий досвід експлуатації попередніх моделей.

        Схемна конструкція дозволяє виконати швидку наладку «розумного» об’єкта (в межах актуальної прошивки), навіть якщо ви не маєте досвіду і навичок в роботі з системами автоматизації. Конструкція виконана таким чином, що відключати і знімати контролери цієї серії не потрібно, достатньо вимкнути його живлення і виконати необхідні дії по конфігурації вхідних портів або заміну силових частин. Така конструкція дозволяє істотно скоротити час і трудовитрати на вирішення питань, що виникли в роботі контролера в процесі експлуатації, а також швидко і зручно зробити переоснащення необхідних елементів управління.

        MegaD-328_16_ in_Prom – підходить там, де необхідно мати велику кількість вхідних каналів. наприклад:

–  охоронно-пожежна сигналізація. До 13 входів можна підключити геркони контролю вікон, дверей, датчики диму, газу, а 14-й вхід пере-конфігурувати в вихід і керувати світловою сигналізацією;

– або об’єкти, де необхідно збирати і контролювати інформацію про температуру, вологість, освітлення. В цьому випадку, для відключення або включення необхідного навантаження можна пере-конфігурувати входи на виходи.

       MegaD-328_ 9 in_7out_Prom – має входи і виходи. Вхідні канали не відрізняються від MegaD-328_ 16 in, а вихідна частина здатна керувати  реле, симисторами, диммерами, MOSFET’амі або перемичками. Все це можливо завдяки тому, що на платі встановлені релейні колодки для міні модулів. Перевага такої конфігурації в тому, що для заміни необхідного міні модуля потрібно кілька хвилин. Цей контролер зручно використовувати для управління звичайним світлом, лед стрічками, а також будь-якими іншими пристроями. Тому, саме з цього контролера, можна починати роботу зі створення своєї розумної квартири, будинки і навіть розумною дачі або теплиці.

 

       Хочу висловити величезну подяку Андрію https://www.ab-log.ru/, серія Prom працює на його прошивці https://www.ab-log.ru/smart-house/ethernet/megad-328-firmware. Прошивка Андрія дозволила максимально використовувати можливості мікроконтролера ATmega328P.

151 всього переглядів, 3 views today

0